Frequency Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Sportactiviteiten

  • Roken niet toegestaan

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Het elegante Frequency Hotel Isla Holbox heeft een rustige ligging op 20 minuten wandelen van Xplore Holbox en biedt uitzicht op de tuin. Dit hotel biedt zijn gasten een bagageopslag, en gemakken als een valutawissel en een excursiebalie.

    Het hotel is gelegen op een korte afstand van Refugio Holbox. De Punta Cocos ligt ook op afstand van 2 km van dit pand met 8 kamers. Entertainment in de omgeving omvat Muelle de Holbox binnen een paar straten van Frequency. Er is een bushalte, lancia to mainland, op 10 minuten wandelen van dit hotel in Isla Holbox.

    Ze zijn uitgerust met privébadkamer.

    Gasten kunnen genieten van Latijns-Amerikaanse gerechten in Piedrasanta Holbox op 50 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Frequency Hotel Isla Holbox

    Ze zijn uitgerust met privébadkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Frequency Hotel Isla Holbox Wastafels foto Frequency Hotel Isla Holbox Andere info foto Frequency Hotel Isla Holbox Kamer foto Frequency Hotel Isla Holbox Badkamer foto Frequency Hotel Isla Holbox Macro Details foto Frequency Hotel Isla Holbox Bedden foto Frequency Hotel Isla Holbox Macro Details foto Frequency Hotel Isla Holbox Wastafels foto Frequency Hotel Isla Holbox Macro Details foto Frequency Hotel Isla Holbox Faciliteiten foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 19 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Frequency Hotel Isla Holbox Voorzieningen foto Frequency Hotel Isla Holbox Voorzieningen foto Frequency Hotel Isla Holbox Wastafels foto Frequency Hotel Isla Holbox Andere info foto Frequency Hotel Isla Holbox Macro Details foto Frequency Hotel Isla Holbox Wastafels foto Frequency Hotel Isla Holbox Wastafels foto Frequency Hotel Isla Holbox Bedden foto Frequency Hotel Isla Holbox Bedden foto Frequency Hotel Isla Holbox Faciliteiten foto
    Standaard Double Kamer

    Grootte: 17 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Frequency Hotel Isla Holbox Toiletten foto Frequency Hotel Isla Holbox Kamer foto Frequency Hotel Isla Holbox Voorzieningen foto Frequency Hotel Isla Holbox Kamer foto Frequency Hotel Isla Holbox Voorzieningen foto Frequency Hotel Isla Holbox Voorzieningen foto Frequency Hotel Isla Holbox Faciliteiten foto Frequency Hotel Isla Holbox Faciliteiten foto Frequency Hotel Isla Holbox Voorzieningen foto
    Deluxe Double Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Frequency Hotel Isla Holbox

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Cancun
    149.6 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Kerk van Holbox
    500 m
    Plaza Principal
    500 m
    La Perla
    600 m
    holbox hamacas
    700 m
    Playa Holbox
    700 m
    La Choza de Fito
    800 m
    Punta Mosquito
    800 m
    El Corchal
    800 m
    Holbox
    850 m
    Dunosusa Holbox
    850 m
    Refugio Holbox
    850 m

    Gastbeoordelingen van Frequency Hotel Isla Holbox

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Biedt elegante Frequency Hotel verhuurfaciliteiten?
      Gasten kunnen direct vanuit elegante Frequency Hotel fietsen huren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Frequency Hotel Isla Holbox